w

Składasz papier toaletowy „na pół” przed użyciem? To błąd.

Ceny papierów toaletowych w ostatnim czasie poszybowały w górę niczym rakieta z misją na marsa. Dodatkowo producenci papierów toaletowych bardzo niechętnie informują na opakowaniach jakiej długości rolki oferują, aby konsument mógł sobie łatwo porównać opłacalność zakupu danego papieru w kontekście konkurencji. Dlatego wiele osób frustruje się po zakupie papieru, gdyż znika on często w zastraszającym tempie.

Jest to również wynik nawyku wielu osób, które niezależnie od tego jakiego papieru używają i tak, i tak składają go na pół przed użyciem. Więc jeśli Ty też po skorzystaniu z WC masz nawyk składania „na pół” lub nawet kilkukrotnie papieru toaletowego w obawie przed przedziurawieniem, to wiedz, że w ten sposób zwiększasz znacząco jego zużycie oraz tracisz pieniądze! Zatem…

…może warto wybrać papier grubszy, ale ciut droższy i zrezygnować ze składania albo po prostu wybrać znacznie tańszy (np. 2 warstwowy) i dalej składać jak do tej pory? W ten prosty sposób dostosowując jakość papieru do swojego „nawyku” lub zmieniając nawyk oraz kupując lepszej jakości papier masz szansę realnie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie! Może brzmi to głupio, ale jeśli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie. Uważasz, że warto o ty wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych.

Napisane przez Pomyslodawcy

Parują Ci szkła w okularach? Tak je przed tym zabezpieczysz i pozbędziesz się problemu.

Masz kubki z takimi rowkami na dnie? Oto wyjaśnienie do czego one służą.