w

Skuteczny domowy sposób, który odstraszy od Ciebie komary! Mało kto go zna.

W tym roku nie dość, że mamy do czynienia z Covidem to jeszcze na dodatek przychodzi nam się zmagać z wieloma dodatkowymi trudnościami. Poza suszami i powodziami, które występują obecnie równolegle w różnych obszarach naszego kraju, dołączył również temat plagi komarów. W dodatku mamy obecnie okres wakacyjny, w którym chciałoby się wypoczywać na łonie natury nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmroku, co niestety skutecznie utrudniają zmasowane ataki tychże owadów.

Oczywiście jest wiele różnych „gotowych” specyfików, które możesz kupić w celu ochrony przed pogryzieniem. Jednak jak zapewne wiesz ich „rzeczywista” skuteczność często bywa delikatnie mówiąc dyskusyjna. Jest jednak pewien sprawdzony tzw. domowy sposób, który może pomóc Ci się uchronić przed atakami komarów, a który w dodatku jest wyjątkowo tani!

Mało kto wie, że waniliowy olejek do ciast rewelacyjnie odstrasza nawet najbardziej wygłodniałe komary. Wystarczy, że natrzesz niewielką ilością tego olejku odkryte fragmenty ciała a komary się do Ciebie nawet nie zbliżą! Jego niezwykle silny waniliowy zapach jest dla nich nie do zniesienia. W dodatku buteleczkę takiego olejku możesz mieć zawsze przy sobie, gdyż jest ona bardzo mała. Dodatkowo jedna buteleczka kosztuje raptem ok. 1 zł. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych! Tego lata ta wiedza będzie niezbędna 🙂 

Napisane przez Pomyslodawcy

„Maseczkowe patrole” w autobusach i tramwajach?! Nowy pomysł na walkę z niesubordynacją obywateli.

Ciężko Ci oddychać w maseczce? Oto dlaczego tak masz.