w

Tak możecie realnie zmniejszyć ryzyko rozwodu jeszcze przed ślubem.

Według danych statystycznych w Polsce w dużych miastach rozwodami kończy się ponad 44% ślubów! Mówiąc bardziej obrazowo jest to praktycznie rzecz ujmując CO DRUGIE zawarte małżeństwo! Jeśli chcecie zmniejszyć ryzyko ewentualnego rozwodu, gdy macie w perspektywie przyszłościowej właśnie zawrzeć związek małżeński to warto wspólnie zamieszkać ze sobą przez okres 1-2 lat co najmniej. Oczywiście…

…dopiero w momencie, gdy uważacie, że minął w Waszym związku okres zauroczenia, zakochania i fascynacji a nadszedł dojrzałej miłości. Taki prosty życiowy test oczywiście nie wyeliminuje całkowicie ryzyka rozwodu ale z pewnością znacząco je zmniejszy, gdyż będziecie mogli odkrywać swoje zachowania w różnych prozaicznych życiowych sytuacjach będąc ze sobą 24h na dobę.

W ten sposób w razie jakichkolwiek „problemów” unikacie wszystkich dodatkowych formalnych trudności w razie ewentualnej potrzeby rozstania, a w sytuacji gdy ten test dał wynik pozytywny możecie ze spokojnym sumieniem stanąć na ślubnym kobiercu. Uważasz, że warto o tym wiedzieć i potwierdzasz z własnego doświadczenia skuteczność tego rozwiązania? Uświadom swoich bliskich lub znajomych.

Napisane przez Pomyslodawcy

Nie daj się wprowadzić w błąd podczas tankowania samochodu.

1 listopada jedziesz na groby bliskich? To błąd, o którym mało kto wie.