w

Tak rozgrzejecie porządnie długoletni związek, gdy dopadła Was rutyna.

Nie jest to żadna tajemnica, że w długoletnich związkach często dochodzi do tzw. codziennej rutyny szczególnie, gdy macie dzieci. Całą swoją uwagę skupiacie na zapewnianiu im wszystkiego co tylko możliwe a często zapominacie o sobie i Waszym związku. Jednak macie możliwość w prosty sposób oderwać się od codzienności i podgrzać temperaturę swojego związku.

Zostawcie dzieci na 2-3 dni pod opieką np. dziadków i wynajmijcie pokój w hotelu (często bardzo fajne oferty można wyrwać za nieduże pieniądze na serwisach zakupów grupowych – szczególnie poza sezonem). Może być nawet w Waszym mieście – chodzi tylko o zmianę otoczenia i aby lepiej psychicznie oderwać się od codzienności oraz móc pozwolić sobie na więcej podczas nocnych igraszek – bez skrępowania „bo co sąsiedzi powiedzą”.

Najważniejsze jest to abyście do hotelu (lub innego punktu spotkania przed nocą w hotelu) dotarli osobno, wywołując dzięki temu atmosferę randki łącznie z innym niż na co dzień ubiorem.

Praktykując takie małżeńskie randki raz, dwa razy w roku zagwarantujecie sobie regularne podgrzewanie temperatury związku i będziecie oczekiwać następnej „randki” bardzo niecierpliwie.

Oczywiście jest to jedna z wielu możliwości, ale podstawą jest całkowite oderwanie się od codziennych obowiązków.

Napisane przez Pomyslodawcy

Jeśli dostaniesz bony świąteczne w pracy, to tak możesz je wymienić na gotówkę.

Tak umyjesz bez wysiłku okna na święta a efekty będą spektakularne.