w

Tak ukryjesz zwykłe majtki/figi pod obcisłymi spodniami, nie zakładając stringów. Nie będą się odznaczać.

Chyba każda kobieta wie doskonale co się dzieje wizualnie z jej pupą podczas chodzenia, kiedy pod obcisłe spodnie założy zwykłe majtki tzw. figi. Bielizna w bardzo wyraźny sposób odznacza się pod spodniami i dzieli pośladki w nieestetyczny wizualnie sposób.

Wiele kobiet z tego powodu właśnie używa do tego typu spodni stringów, które dają gwarancję zawsze ładnie wyglądającej tej części ciała w obcisłych spodniach czy sukienkach. Co zrobić jednak jeśli nie lubisz tego rodzaju bielizny, lub w danym momencie nawet nie bardzo możesz je założyć np. z powodu okresu?

Jest na to bardzo prosty sposób, do którego będziesz potrzebować jednej pary starych rajstop. Musisz je skrócić (po prostu obciąć nożyczkami!) mniej więcej na taką długość aby po założeniu zakrywały Twoją pupę. Teraz wystarczy, że naciągniesz tak przygotowane „szorty” z rajstop na wcześniej założone zwykłe majtki i gotowe! Teraz nawet pod najciaśniejszymi spodniami nie będzie widać, że masz zwykłą bieliznę pod spodem.

Napisane przez Pomyslodawcy

Chcesz mieć pewność, że np. Twoja korespondencja nie wpadnie w czyjeś ręce po wyrzuceniu do śmieci? Oto skuteczna metoda.

Jeżeli lubisz chleb smażony w jajku i jadłaś/eś go jako dziecko, to ten fakt może Cię zainteresować.