w

Tak „upolujesz” atrakcyjne przeceny w ZARZE. Warto znać ten sposób.

Jeśli zdarza Ci się kupować ubrania w tej sieci sklepów to wiesz doskonale, że to jedna z droższych sieciówek, ale jakość ich ubrań jest często odpowiadająca ich cenom. Jednak nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy a dodatkowo każdy z nas lubi kupować towary przecenione lub w okazyjnych/promocyjnych cenach. Jeśli Ty także lubisz, to ten trik, który za chwilę poznasz z pewnością Ci się przyda.

Jeśli podoba Ci się jakieś ubranie w tej sieci sklepów, które aktualnie kosztuje według Ciebie zbyt dużo LUB aktualnie jest na nie przecena związana z wyprzedażą a brak jest rozmiaru w sklepie stacjonarnym to sprawdź ten numer na metce przypiętej do tego ubrania. (zobacz zdjęcie poniżej)

Następnie wejdź na stronę ZARA.com, i wpisz ten ciąg znaków POMIJAJĄC ukośniki w wyszukiwarce na stronie. Przykładowo z metki widocznej na zdjęciu powyżej należy przepisać do wyszukiwarki dokładnie: 6050 700 620. Dzięki temu możesz natychmiast sprawdzić dostępność danego rozmiaru tego produktu w dowolnym innym sklepie stacjonarnym lub możesz go kupić bezpośrednio w sklepie internetowym marki. Jednak to nie wszystko!

W ten sposób również monitorować cenę danego produktu, który uznałaś za zbyt drogi – jeśli pojawi się przecena na ten produkt, to również na stronie natychmiast to zobaczysz i wtedy możesz kupić taki wyczekany ciuch znacznie taniej 🙂 Kto regularnie kupuje ubrania w tej sieci sklepów, ten wie, że ich przeceny potrafią być bardzo duże np. spodnie dżinsowe ze 199 zł na 59 zł. etc. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Tajemniczy punkt na taśmie do każdej kasy, o którym warto wiedzieć.

Sięgasz po produkty znajdujące się przy kasach? Powinnaś/eś to wiedzieć.