w

Tak uratujesz niemowlę, gdy się zadławi. Każdy rodzic powinien to wiedzieć.

Są pewne sytuacje w naszym życiu, które nawet na etapie samego wyobrażenia, potrafią zmrozić nam krew w żyłach. W naszej ocenie właśnie jedną z takich sytuacji jest niespodziewane zadławienie się niemowlęcia, gdyż większość z nas nie jest w żaden sposób przygotowana na taką sytuację psychicznie oraz co gorsze technicznie – to znaczy, nie jesteśmy nauczeni np. w czasach szkolnych ratowania małych dzieci.

Każdy z nas mniej więcej kojarzy na przykład metody reanimacji dorosłej osoby – bo tego albo uczono nas właśnie na etapie szkolnym, albo zasłyszeliśmy pewne informacje mimowolnie z różnych przekazów medialnych. Jednak co właśnie należy zrobić, gdy niemowlę się zakrztusi? Przecież większość z nas prędzej czy później będzie mieć styczność z niemowlęciem jako rodzice czy nawet dziadkowie.

Oczywiście nikomu nie życzymy aby ta wiedza kiedykolwiek była przydatna ale zdecydowanie na wszelki wypadek warto o tym wiedzieć i poświęcić te niecałe 3 minuty aby obejrzeć nagranie, które przygotował Pan Adrian z Kursysos.pl. Takiej wiedzy potrzebujemy w internecie! Brawo! Uświadom bliskich i znajomych a być może pośrednio uratujesz życie jakiegoś dziecka. ZOBACZ:

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak odzyskasz pieniądze jeśli płacisz kartą. Mało kto o tym wie.

Używasz gotowych surówek do obiadu? Miej tego świadomość.