w

Tak z pomocą zwykłego wacika zrobisz dziecku pianę do zabawy w kąpieli i oszczędzisz wodę oraz płyn.

Chyba każdy z nas gdy był dzieckiem uwielbiał przesiadywać w wannie i bawić się w niej na najróżniejsze sposoby. No przynajmniej ja tak miałam ale sądzę, że nie jestem jakimś kosmicznym wyjątkiem 🙂 Jak doskonale wiecie najwięcej zabawy w kąpieli bardzo często przynosi po prostu zwykła piana zrobiona z mydła czy płynu do kąpieli.

Jednak aby zrobić „standardowo” pianę podczas kąpieli należy najpierw napuścić dużo wody do wanny, następnie dodać dużo płynu aby finalnie ręcznie wzburzyć wodę aby powstała piana. To metoda, w której marnujemy bardzo dużo wody oraz przy okazji dużo płynu do kąpieli, który za darmo nie jest – no umówmy się.

Jest jednak na to dużo łatwiejszy i znacznie bardziej oszczędny sposób aby dziecko mogło się swobodnie pobawić pianą podczas kąpieli a przy okazji w dodatku samo ją zrobi! Z pomocą przychodzi nauka!

  1. Nalej odrobinę płynu do kąpieli na zwykły wacik kosmetyczny.

  2. Przystaw wacik do ust ( od strony BEZ płynu!) i zacznij w niego po prostu dmuchać! W ten sposób momentalnie zaczniesz wytwarzać pianę! Oszczędzisz dużo wody i płynu a przy okazji dasz dużo zabawy własnemu dziecku.Oczywiście całość zabawy powinna odbywać się pod Twoim nadzorem.

Napisane przez Pomyslodawcy

OLX zaczyna walkę z oszustami! Demaskuje ich praktyki nową serią zabawnych filmików.

Golisz nogi czy jakąkolwiek inną część swojego ciała „pod włos”? W takim razie miej tego świadomość.