w

Tak zbierzesz znacznie więcej i szybciej naklejki na Swojaki w Biedronce.

Jeśli Twoje dziecko lub wnuczka/wnuczek zbiera Swojaki (wcześniej Słodziaki/Świeżaki/Fajniaki) to wiesz doskonale jaką zaskakującą radość sprawiają dzieciom te zwykłe maskotki. Dlatego ta akcja marketów „Biedronka” od długiego czasu podczas kolejnych edycji cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak wiele osób nie czyta regulaminów różnych akcji promocyjnych i tak jest również pewnie w przypadku.

Jak już zapewne się zorientowałaś/eś, w obecnej akcji 1 naklejkę otrzymujemy za każde wydane 50 złotych! Dlatego specjalnie dla Was sprawdziliśmy regulamin całej akcji i podpowiadamy na podstawie jego zapisów (a dokładnie na podstawie punktu: „5. PRZYZNAWANIE PUNKTÓW” ) jak zebrać jak najwięcej naklejek, wydając jak najmniej!

Jeśli chcesz znacznie szybciej zebrać komplet naklejek z Biedronki aby otrzymać bezpłatnie maskotkę Swojaka musisz podczas każdych zakupów pamiętać o poniższych zasadach, dzięki temu zdobędziesz nawet 6 naklejek za każde 50 zł wydane podczas zakupów:

– Zawsze podawaj kartę Moja Biedronka. Dzięki temu zyskasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE 50 złotych wydane.

– Wybieraj produkty oznaczone znakiem (widoczne na cenówkach nad produktem lub na półce „Kupuj co polskie/ Kupuj co polskie, co tworzy wartość dla polskiej
gospodarki”
. Dzięki temu zyskasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE wydane 50 złotych.

– Kup chociaż jedno POLSKIE warzywo lub owoc – to kolejna dodatkowa naklejka za każde wydane 50 zł.

– Kupuj produkty z oferty specjalnej za minimalnie za 10 zł brutto, a otrzymasz jeszcze 1 dodatkową naklejkę za każde wydane 50 złotych z rachunku.

Obrazowo mówiąc, spełniając za każdym razem podczas zakupów te kryteria i wydając na przykład 100 złotych otrzymasz, aż 12 naklejek, a za każde następne 50 złotych na rachunku kolejne 6 naklejek czyli np. wydając 200 złotych otrzymasz aż 24 naklejki. Pamiętaj również o spontanicznych akcjach sieci tzn. o dniach specjalnych, gdy dostajesz na przykład 2 razy więcej naklejek. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych, szczególnie, gdy wiesz, że zbierają naklejki dla dzieci.

Napisane przez Pomyslodawcy

Chcieli się popisać przed dziewczynami niszcząc kosz na śmieci. Nie wyszło :)

Kasjerka mówi Ci „Dzień dobry” rozpoczynając skanowanie Twoich zakupów? Miej tego świadomość.