w

Tak zbierzesz znacznie więcej naklejek na Fajniaki w Biedronce.

Jeśli Twoje dziecko lub wnuczka/wnuczek zbiera Fajniaki (wcześniej Słodziaki/Świeżaki) to wiesz doskonale jaką zaskakującą radość sprawiają dzieciom te zwykłe maskotki. Dlatego ta akcja marketów „Biedronka” od długiego czasu podczas kolejnych edycji cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak wiele osób nie czyta regulaminów różnych akcji promocyjnych i tak jest również pewnie w przypadku.

Jak już zapewne się zorientowałaś/eś, obecna akcja w porównaniu z poprzednimi „podrożała” tzn. 1 naklejkę otrzymujemy już nie za 40zł. wydane, a 50 zł! Dlatego specjalnie dla Was sprawdziliśmy regulamin całej akcji i podpowiadamy na podstawie jego zapisów (a dokładnie na podstawie punktu: „5. PRZYZNAWANIE PUNKTÓW” ) jak zebrać jak najwięcej naklejek, wydając jak najmniej.

Jeśli chcesz znacznie szybciej zebrać komplet naklejek z Biedronki aby otrzymać bezpłatnie maskotkę Fajniaka musisz podczas każdych zakupów pamiętać o poniższych zasadach, dzięki temu zdobędziesz nawet 5 punktów za każde 50 zł wydane podczas zakupów:

– Zawsze podawaj kartę Moja Biedronka. Dzięki temu zyskasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE 50 złotych wydane.

– Wybieraj produkty oznaczone znakiem (widoczne na cenówkach nad produktem lub na półce) “Kupuj co polskie”. Dzięki temu zyskasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE wydane 50 złotych.

– Kup chociaż jedno warzywo lub owoc – to kolejna dodatkowa naklejka

– Kupuj produkty z oferty specjalnej za minimalnie za 10 zł brutto, a otrzymasz jeszcze 1 dodatkową naklejkę za każde wydane 50 złotych z rachunku.

Obrazowo mówiąc, spełniając za każdym razem podczas zakupów te kryteria i wydając na przykład 100 złotych otrzymasz, aż 10 naklejek, a za każde następne 50 złotych na rachunku kolejne 5 naklejek czyli np. wydając 200 złotych otrzymasz aż 20 naklejek. Pamiętaj również o spontanicznych akcjach sieci tzn. o dniach specjalnych, gdy dostajesz na przykład 2 razy więcej naklejek. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych, szczególnie, gdy wiesz, że zbierają naklejki dla dzieci.

Napisane przez Pomyslodawcy

Mała dziewczynka została porwana przez latawiec na festiwalu latawców!

Nowa niebezpieczna moda na Tik Toku. Uważaj na swoje dziecko!