w

Tak zdejmiesz sklepowe zabezpieczenie, jeśli obsługa je przeoczyła i odkryłaś to w domu.

Z pewnością nie każdy klient sklepów, sieciówek ubraniowych czy innych marketów doświadczył przypadkowego wyjścia z punktu handlowego przez tak zwane bramki z przypiętym klipsem zabezpieczającym przed kradzieżą – jednak takie sytuacje rzeczywiście się zdarzają i wcale nie są one sporadyczne.

Najczęściej dzieje się tak w wyniku pomyłki kasjera lub po prostu w skutek zwykłego przeoczenia, gdyż nie zawsze urządzenia znajdujące się przy kasach wyłapują i sygnalizują prawidłowo obecność kolejnego zabezpieczenia w danym ubraniu.  No tak ale przecież są bramki przy wyjściu ze sklepu, które powinny wychwycić znajdujący się w odzieży klips?

W teorii tak powinno być jednak czasem można zupełnie nieświadomie przejść w miejscu gdzie bramka ma najmniejszą czułość i nie wyłapie znajdującego się zabezpieczenia – szczególnie gdy są one dość szeroko rozstawione przy wejściu/wyjściu ze sklepu. Może też taka sytuacja się zdarzyć, że ten klips po prostu jest uszkodzony i zarówno wykrywacz przy kasie jak i bramki go nie wyłapią – jednak uszkodzony jest wkład magnetyczny nie zaś  zatrzask, który w domu przysporzy nam problemów. Dlatego warto w razie czego poznać poniższy sposób:

Napisane przez Pomyslodawcy

Znasz tę tanią maść? Ma wiele dodatkowych zastosowań, których nie znasz.

Miej tego świadomość zanim pójdziesz na „Świąteczne Zakupy” a wszystkim będzie milej.