w

Tak zbierzesz szybciej i więcej naklejek na Słodziaki.

Jeśli Twoje dziecko lub wnuczka/wnuczek zbiera Słodziaki to wiesz doskonale jaką radość sprawiają dzieciom te zwykłe maskotki. Dlatego ta akcja od długiego czasu podczas kolejnych edycji cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak wiele osób nie czyta regulaminów różnych akcji promocyjnych i tak jest również pewnie w przypadku Słodziaków w sklepach sieci Biedronka.

Dlatego specjalnie dla Was sprawdziliśmy regulamin całej akcji ( źródło: http://static.biedronka.pl/pdf/gang-slodziakow-regulamin.pdf ) i podpowiadamy na podstawie  jego zapisów ( dokładnie jest to punkt „5. PRZYZNAWANIE PUNKTÓW” ) jak zebrać najwięcej naklejek najmniej wydając.

Jeśli chcesz znacznie szybciej zebrać komplet naklejek z Biedronki aby otrzymać bezpłatnie maskotkę Słodziaka musisz podczas każdych zakupów pamiętać o tych zasadach:

– zawsze podawaj kartę Moja Biedronka – dzięki temu zyskasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE 40 złotych wydane.

– kup owoc lub warzywo podczas każdych zakupów – to kolejna dodatkowa naklejka za KAŻDE wydane 40 złotych.

– kupuj produkty z oferty specjalnej za minimalnie za 10 zł brutto, a otrzymasz 1 dodatkową naklejkę za KAŻDE wydane 40 złotych z rachunku.

Obrazowo mówiąc, spełniając za każdym razem podczas zakupów te kryteria wydając na przykład 80 złotych otrzymasz, aż 8 naklejek, a za każde następne 40 złotych na rachunku kolejne 4 naklejki czyli np. wydając 200 złotych otrzymasz aż 20 naklejek. Pamiętaj również o spontanicznych akcjach sieci tzn. o dniach specjalnych, gdy dostajesz na przykład 2 razy więcej naklejek.

Napisane przez Pomyslodawcy

Jeśli zbierasz naklejki z Lidla aby odebrać książkę, nie daj się oszukać.

Nigdy tak nie rób podczas gotowania zupy na obiad, gdyż straci część wartości odżywczych.