w

Tak samodzielnie zrobisz odświeżacz do toalety, którego nie kupisz w żadnym sklepie.

Wszyscy doskonale wiemy, że w sklepach obecnie mamy pełen wachlarz różnorodnych odświeżaczy powietrza do zastosowania w toaletach. Począwszy od najzwyklejszych w sprayu, poprzez różnego rodzaju żelowe do postawienia na półce, a skończywszy na często ekstremalnie drogich „designerskich” odświeżaczach.

Jednak w tego typu produktach bardzo często oprócz samych substancji zapachowych jest cała masa różnego rodzaju „chemii”. Jeśli chcesz aby Twoja toaleta po „dwójce” pięknie pachniała, jednak bez nadmiaru tablicy Mendelejewa 😉 możesz przygotować samodzielnie odświeżacz powietrza.

Przepis:

Do 20ml wody (wcześniej przegotowanej) dodaj 20 kropli olejku eterycznego z trawy cytrynowej, 20 kropli olejku grejpfrutowego, 20 kropli olejku bergamotowego. ( każdy z tych olejków dostaniesz za kilka złotych w internecie a wystarczą Ci na bardzo długi czas)

Przygotowaną miksturę przelej do dowolnej buteleczki ze spryskiwaczem i GOTOWE! Przed każdym użyciem wstrząśnij. Teraz jeśli pójdziesz za potrzebą do toalety spryskaj muszlę 3-4 razy PRZED załatwieniem sprawy 😉 dzięki temu parujące olejki utworzą nad wodą barierę zatrzymującą nieprzyjemne zapachy!

Napisane przez Pomyslodawcy

Słownik w telefonie zmienia Ci wyrazy? Tak wyłączysz tę frustrującą opcję.

Taki nożyk przyda się w kuchni rodzica dziecka w wieku szkolnym. W końcu Twoje dziecko zje całe jabłko.