w

Taki nożyk przyda się w kuchni rodzica dziecka w wieku szkolnym. W końcu Twoje dziecko zje całe jabłko.

Tego typu nożyk można kupić praktycznie w każdym sklepie z artykułami drobnego AGD i nie kosztuje on majątku a z reguły dosłownie kilka, kilkanaście złotych a jest to narzędzie, które z całą pewnością doceni rodzic każdego dziecka w wieku szkolnym.

Jeśli przygotowujesz drugie śniadanie do szkoły dla swojego dziecka to z pewnością jak większość rodziców pakujesz dziecku określone „zestawy” np. kanapkę oraz owoc, którym bardzo często jest właśnie jabłko. Niestety jabłka mają to do siebie, że często „wracają” w plecaku dziecka, częściowo nadgryzione i finalnie kończą swój żywot w tej formie w koszu na śmieci.

Jednak właśnie nożyk tego typu rozwiąże w większości przypadków takie sytuacje, gdyż pozwoli Ci bardzo szybko wykroić komorę nasienną z wnętrza jabłka i pokroić je w estetyczne, łatwe do spakowania,  oraz późniejszej konsumpcji kawałki, które dziecko z chęcią zje. Zobacz:

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak samodzielnie zrobisz odświeżacz do toalety, którego nie kupisz w żadnym sklepie.

Chcesz mieć pewność, że np. Twoja korespondencja nie wpadnie w czyjeś ręce po wyrzuceniu do śmieci? Oto skuteczna metoda.