w

TVP wiedziało o czym śpiewa gwiazda „Sylwestra Marzeń”?! Takie wartości promuje TVP teraz?!

źródło: kadr z nagrania https://www.youtube.com/watch?v=LLihPSly1YE

„Sylwester Marzeń” w TVP był niewątpliwie najbardziej efektownym koncertem Sylwestrowym w Polsce i nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. Rozmach całego przedsięwzięcia medialnego był absolutnie niesamowity a zarówno realizacja wizualna jak i techniczna stały na najwyższym światowym poziomie. No, ale w zasadzie dysponując tak ogromnymi środkami jakimi dysponuje TVP co roku (przypomnijmy 2 MILIARDY złotych rocznie czyli 5,5 MILIONA złotych dziennie) to nie jest problemem wynająć najlepszych realizatorów obrazu, dźwięku, techników, ludzi od efektów specjalnych czy zapewnić niesamowicie efektowną scenografię.

Dlatego również TVP może sobie pozwolić na zapraszanie gwiazd światowego formatu, gdyż bez zmrużenia okiem może zapłacić nawet najwyższe wynagrodzenia artystom. Jak zapewne już obecnie każdy w Polsce wie, gwiazdą ostatniego „Sylwestra Marzeń” z TVP był Jason Derulo. To rzeczywiście niezwykle popularny piosenkarz „największego kalibru”, którego utwory znane są na całym świecie i mają setki milionów (a nawet miliardów!) odsłon na YouTube.

Jednak w związku z jego występem na scenie w Zakopanym pojawia się pewien bardzo poważny dysonans, gdyż teksty jego piosenek bardzo mocno stoją w sprzeczności z wartościami, które stara się promować TVP pod rządami obecnej władzy w Polsce tj. wartościami chrześcijańskimi, cnotami niewieścimi etc. Wystarczy przytoczyć chociażby kilka wersów z piosenki pt. „Talk dirty”, która oczywiście także pojawiła się na „Sylwestrze Marzeń” gdzie pojawiają się między innymi takie zdania (po przetłumaczeniu): „(…) Mów do mnie sprośnie (…) Wiem czego chcą dziewczyny, od Londynu do Tajwanu (…) Ale twój tyłek nie potrzebuje wyjaśnień (…) Wyprzedane areny, możesz ssać mojego pe**sa (…) Międzynarodowy s*ks oralny (…) Jej c**ka tak dobra, że ​​kupiłem jej zwierzaka.” 

Czy osoby wybierające w TVP gwiazdę na Sylwestra miały pojęcie o twórczości Jason’a czy z góry założyli, że Polacy są tak tępi, że nie zrozumieją tekstów po angielsku i nie ma potrzeby się o to martwić? Na dokładkę nagrania z występów Jasona pojawiły się na oficjalnym kanale TVP w serwisie YouTube. Warto je obejrzeć aby przy okazji zobaczyć dodatkowo, że widoczna podczas występu tej gwiazdy „seksualizacja występu” z pomocą choreografii nagle nikomu nie przeszkadzała? ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Niespodziewana zapowiedź nowych obostrzeń. Znów zamkną galerie, zdalne nauczanie potrwa dłużej?

Niespodziewana zmiana ws. okresu ważności unijnych certyfikatów w Polsce.