w

Ty też prawdopodobnie nieprawidłowo otwierasz worek z węglem na grilla.

Wiosna i lato to czas, gdy zdecydowana większość Polaków zaczyna wyjmować ze schowków, piwnic czy garaży grille po sezonie zimowy i zaczyna uprawianie naszego można powiedzieć wręcz narodowego sportu czyli grillowania. Oczywiście od wielu lat główną potrawą na grillu jest kiełbasa w milionach wersji. Jednak co raz częściej pojawiają się na naszych grillach ryby i warzywa oraz chude mięsa przygotowane w marynatach.

Niezbędnym elementem każdej biesiady przy grillu (klasycznym) jest węgiel drzewny, który obecnie możemy kupić praktycznie wszędzie począwszy od marketów a na stacjach benzynowych skończywszy. Zdecydowana większość worków z węglem wykonana jest z papieru i zamykana specyficznym maszynowym przeszyciem na górnej jego części.

Tutaj pojawia się często problem z otwarciem takiego worka, gdyż zdecydowana większość ludzi siłuje się z nimi próbując je rozerwać a jest to zupełnie niepotrzebny wysiłek! Jak się okazuje wystarczy, odpowiednio pociągnąć za sznurki w tym szwie aby otworzyć worek bez wysiłku. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂 ZOBACZ NAGRANIE (kluczowy moment od 30 sekundy): 

Napisane przez Pomyslodawcy

Klniesz na kogoś lub na coś mówiąc sam/a do siebie? Miej tego świadomość.

Ciągle śpiewasz jakąś piosenkę i nie możesz przestać? Oto dlaczego tak się dzieje.