w

„Typowa Julka” myślała, że wszystko jej wolno w autobusie. Strażnicy Miejscy wyprowadzili ją z błędu.

Created with GIMP

Kilka dni temu wypłynęło do sieci nagranie z interwencji Straży Miejskiej w autobusie linii 150 w Warszawie, gdzie młoda kobieta nie chciała się podporządkować prośbom stróży prawa, co finalnie zaprowadziło ją do bolesnej konfrontacji z rzeczywistością, gdy zaczęła atakować strażników kopiąc jednego z nich w krocze. Internauci komentujący nagranie okrzyknęli widoczną na nim młodą kobietę tzw. „Typową Julką” czyli przedstawicielką młodego pokolenia, która sądzi, że wszystko jej wolno. Sytuację szczegółowo opisał naoczny świadek zdarzenia, który jednocześnie zarejestrował nagranie, które za chwilę obejrzysz.

Główna bohaterka filmu została upomniana podczas postoju na pętli metro Młociny przez kierowcę autobusu o to, że jej pies (rasy husky) nie posiada kagańca. Kobieta w chamski sposob stwierdziła, że psy tej rasy założonego kagańca mieć nie muszą. Kierowca zadzwonił po straż miejską, jednak po chwili musiał już ruszyć z pętli. Podczas oczekiwania na światłach wyjazdowych z pętli straż miejska pojawiła się na drugim pasie. Kierowca otworzył drzwi i opowiedział co się dokładnie dzieje. Pies cały czas szczekał. Gdy pokazało się zielone światło autobus pojechał na drugi przystanek nieopodal wyjscia z metra. Kierowca otworzył drzwi i…. Zaczęło się.

Strażnicy weszli do autobusu i zapytali do kogo ten pies należy. Kobieta nawet nie odwróciła wzroku i cały czas patrzyła się w telefon. Funkcjonariusze stwierdzili, że w takim razie pies trafi do schroniska na paluchu. Wtedy Pani się zaśmiała, strażnicy zaczęli kulturalnie tłumaczyć że pies musi mieć kaganiec. Kobieta zaczęła się śmiać i przedstawiać argumenty prawne (w tym momencie zacząłem nagrywac). Po chwili funkcjonariusze użyli siły by wyprowadzić kobietę z autobusu. Co się działo przez najbliższe momenty widać po nagraniu. Po chwili mój telefon się rozładował (nagranie się urywa). Kobieta została położona na ziemi i wydaje mi się że skuta kajdankami. Po chwili autobus odjechał. No więc tak. Każdy ma swoje prawa-zarówno pasażerka, jak i strażnicy. Jestem zdania, że pies pokroju huskiego powinien być w kagańcu.” ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Dodaj czosnek do storczyków a będą pięknie kwitnąć na okrągło.

Tych akcesoriów kuchennych nie wkładaj do zmywarki bo je zniszczysz.