w

„Wirus w Zakopanem” genialna parodia piosenki Sławomira „Miłość w Zakopanem”.

Źródło: Kadr z nagrania YouTube.

W tym specyficznym czasie, gdy z każdej strony jesteśmy wręcz bombardowani najróżniejszymi poważnymi i często smutnymi informacjami dotyczącymi rozwoju sytuacji w naszym kraju jak i na świecie brakuje nam osobiście pozytywnych przekazów.

Naszym zdaniem są one potrzebne, gdyż pozwalają chociaż na chwilę oderwać/zdystansować się od tego całego szaleństwa. Chyba każdy już wie, że sytuacja jest bezprecedensowa, niezwykle poważna i wymagająca poświęcenia od każdego obywatela.

Dlatego własnie kiedy tylko zobaczyliśmy to nagranie stwierdziliśmy, że musimy Wam je pokazać. Odrobina śmiechu jeszcze nigdy, nikomu nie zaszkodziła a pamiętajmy, że śmiech pobudza wydzielanie endorfin, które długofalowo wpływają na nasze samopoczucie 🙂

Autorem nagrania jest jutuber Michał Górecki, którego kanał znajdziecie tutaj. Warto uważnie posłuchać słów nagrania, gdyż mają one nie tylko wymiar humorystyczny ale również propagują właściwe zachowania. Jak napisał sam autor:

Utwór został nagrany w celu humorystyczno-informacyjnym i nie ma na celu wyśmiewania się lub lekceważenia obecnej sytuacji panującej na świecie. Zachęcam każdego do zachowania spokoju i jak najczęstszego uśmiechania się w swoim życiu, nawet podczas pandemii, czy epidemii.

Napisane przez Pomyslodawcy

Nowy sposób na to aby ludzie siedzieli w swoich domach? Nagranie z Koszalina.

Pilny apel lekarki z Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie.