w

Wrzuć do pralki dwie tabletki do zmywarki i włącz pranie „na pusto”. Efekt jest znakomity.

Nie, nie ten tytuł to nie żart. Pralkę posiada praktycznie każdy w swoim domu w przeciwieństwie do zmywarek. Jednak jak się okazuje tabletki do zmywarki mogą również przydać się podczas prania! A właściwie nie tyle podczas samego prania co do wyczyszczenia Twojej pralki. Chcesz szybko i wygodnie oczyścić swoją pralkę z niewidocznych bezpośrednio w bębnie osadów brudu?

W zakamarkach pralki znajduje się mnóstwo różnorodnych bakterii i osadów, które z czasem również przenoszą się na teoretycznie czyste pranie podczas ostatniego płukania. Mówiąc wprost po prostu mogą w pewnym momencie zacząć niszczyć Twoją odzież lub przyśpieszać jej zużycie. Jednak możesz bardzo łatwo oczyścić swoją pralkę z pomocą tabletek do zmywania!

Wrzuć po prostu do niej 2 tabletki do zmywarki i włącz pusty cykl prania na najwyższej temperaturze i gotowe! Ten sposób jest idealnym uzupełnieniem czyszczenia octem, który głównie ma za zadanie usunąć osady z kamienia wodnego w pralce. Jak czyścić octem pralkę?

Po prostu wlej butelkę octu do bębna i również włącz pusty cykl prania na najwyższej temperaturze! Tak! To takie proste 🙂  Połączenie tych dwóch metod daje rewelacyjne efekty – użyj ich raz na pół roku a Twoja pralka będzie służyć Ci długie lata. Uważasz, że może się to przydać Twoim bliskim lub/i znajomym? Uświadom ich 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak rozgrzejecie ponownie związek, kiedy dopadła Was już rutyna codzienności.

Twoje dziecko dostaje ocenę na semestr/koniec roku na podstawie średniej z Librusa? Musisz o tym wiedzieć.