w

Wrzuć do wanny 6 opakowań zwykłych świeżych drożdży i przygotuj kąpiel jak zwykle.

Drożdżowa odnowa?!

To nie żart! Jeśli jeszcze nigdy nie słyszałaś/eś o kąpieli w drożdżach to koniecznie musisz poznać jej wszystkie zalety a jest ich bardzo dużo. Kąpiel z drożdżami wspomaga między innymi leczenie chorób skóry (łuszczycy, trądziku).

Poprawia również samopoczucie przy ogólnym wyczerpaniu organizmu. Do tego doskonale nawilża skórę. Pomaga cierpiącym na bezsenność. Wzmacnia organizm, ujędrnia i leczy skórę, usuwa niedowłady nerwów obwodowych, wzmacnia nogi chorych na cukrzycę, leczy wykwity, egzemy, łuszczycę, swędzenia skóry, pokrzywki.

Dodatkowo wspaniale pomaga przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa i stawów. Znakomicie pomaga przy dyskopatiach lędźwiowo-krzyżowych, bólach korzonkowych.

Jak przygotować kąpiel drożdżową?

Rozpuść 6 opakowań świeżych drożdży w gorącej wodzie, wlej do wanny wodę do połowy pojemności a na koniec dodaj rozpuszczone drożdże i wymieszaj wodę w wannie. Teraz możesz skorzystać z kąpieli, które nie powinna trwać dłużej niż 30 minut! Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych, tym bardziej jeśli już próbowałaś/eś 🙂

Ważna informacja!
Temperatura wody w której wstępnie rozpuszczamy drożdże musi wynosić co najmniej 50 stopni Celsjusza (a najlepiej niech będzie mocno gorąca 🙂 ) tak aby skutecznie „zabić” drożdże. Drożdże wlewamy do wanny po 5-10 minutach od rozpuszczenia.

Napisane przez Pomyslodawcy

Czy można obrócić dłoń bez użycia nadgarstka? Przekonaj się sam/a.

Tak obecnie policja w Holandii traktuje obywateli w trakcie „zgromadzenia” w parku.