w

Wycieraczki w samochodzie skrzypią i rozmazują wodę na szybie? Oto rozwiązanie Twojego problemu.

źródło grafiki: nagranie na portalu YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ZLl_zt7HGWY

Wycieraczki samochodowe to jeden z tych elementów każdego samochodu, który znajduje się w nim zawsze. Niezależnie od tego czy jest to samochód benzynowy, diesel, hybrydowy czy elektryczny. Ten mały niedoceniany często wynalazek jest jednym z gwarantów naszego bezpieczeństwa podczas podróży samochodem podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych ( opady deszczu, śniegu etc.)

Jednak bardzo często wycieraczki są traktowane po „macoszemu” przez kierowców i łasimy się na najtańsze pióra do wycieraczek z okazji marketowych, które często bardzo szybko nie spełniają swojej podstawowej funkcji etc.

Jednak czasem pojawia się z nimi problem, który może wydawać się już nie do rozwiązania tanim kosztem czyli skrzypienie i rozmazywanie wody na szybie niezależnie od tego mamy nowe pióra wycieraczek czy stare.

Okazuje się jednak, że jest to problem, który bardzo łatwo można rozwiązać i świetnie zostało to pokazane oraz wyjaśnione na poniższym nagraniu ( kluczowy moment naprawy pokazano od 2 minuty 20 sekundy nagrania – jednak uważam, że warto obejrzeć całe aby zrozumieć dlaczego tak się dzieje ) ZOBACZ NAGRANIE:

Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Rano w łazience widzisz te robaki biegające po podłodze? To powód do radości.

Czekasz na wyprzedaże ubrań? Ten trik wykorzystasz w sieciówce RESERVED.