w

Wypłynęło nagranie z interwencji Policji w Lubinie. Mężczyzna zmarł.

Nagranie interwencji budzi wiele wątpliwości.

Dziś w nocy tj. z 6 na 7 sierpnia 2021 do sieci trafiło nagranie z interwencji Policji w Lubinie, która została podjęta jak wynika z informacji opublikowanych w mediach społecznościowych wczoraj tj. 6 sierpnia 2021 około godziny 6 rano przy ulicy Traugutta w Lubinie. Według obecnie dostępnych informacji Policja podjęła interwencję wobec mężczyzny, gdyż miał biegać po ulicy i rzucać kamieniami w okna pobliskich budynków. Zgłoszenia w dodatku dokonała jego matka informując przy tym, że mężczyzna nadużywa narkotyków. Policjanci próbowali mężczyznę wylegitymować, niestety mężczyzna nie wykonywał poleceń i był agresywny dlatego musieli użyć kajdanek i chwytów obezwładniających. To absolutnie oczywiste, takie są procedury.

Jednak oglądając nagranie, które trafiło do sieci można zauważyć, że mężczyzną zajmowało się ostatecznie 3 funkcjonariuszy oraz 1 funkcjonariuszka Policji, którzy próbowali go przetransportować do radiowozu. Niestety można odnieść wrażenie, że nie bardzo mogli sobie z nim poradzić i kiedy znaleźli się w pobliżu radiowozu, mężczyzna trafił znowu na asfalt gdzie jeden z funkcjonariuszy (3 minuta 10 sekunda nagrania) przyciska prawdopodobnie szyję mężczyzny kolanem, czyli prawdopodobnie przydusza go – funkcjonariusz ten zdejmuje kolano z szyj zatrzymanego dopiero po 2 minutach (5 minuta 10 sekunda nagrania) i wtedy powoli Policjanci orientują się, że mężczyzna co najmniej stracił przytomność co widać po tym jak jego ciało staje się bezwładne.

Niestety Policjanci jak widać na nagraniu nie podejmują żadnej podstawowej czynności z zakresu pierwszej pomocy np. ułożenie osoby nieprzytomnej w pozycji bocznej ustalonej, a nawet przez kolejne minuty próbują zapakować prawdopodobnie konającego mężczyznę do radiowozu i na tym nagranie się kończy. Z informacji, które dotychczas zostały opublikowane w tym temacie (oświadczenie Policji) wynika, że mężczyzna zmarł po 2 godzinach pobytu w szpitalu.

Jednak to może być nieprawdą, gdyż poseł Piotr Borys  podjął już interwencję poselską w tej sprawie i w opublikowanym przez niego nagraniu w mediach społecznościowych ( https://twitter.com/piotr_borys/status/1423945676505894912 ) informuje, że otrzymał informację od dyrekcji szpitala, że zgon tego mężczyzny nastąpił w karetce, czyli bezpośrednio po interwencji Policji, nie zaś w szpitalu. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Dlatego każdy mężczyzna powinien SOBIE wykonać test ciążowy raz na jakiś czas.

Sposób w jaki natniesz kiełbasę na grilla ma wpływ na jej smak.