w

Zabawna wpadka komentatora Eurosportu – zapomniał wyłączyć mikrofon.

Źródło: kadr z nagrania: https://streamable.com/u5u9o1

Dziś tj. 26 lipca 2020 podczas relacji meczu tenisowego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio na antenie kanału Eurosport Polska miała miejsce bardzo zabawna wpadka komentatora Pana Karola Stopy. Komentator lub realizator transmisji zapomniał wyłączyć mikrofon przez co na antenę na żywo przedostała się prywatna rozmowa komentatora, który w dosadny sposób skomentował to jak duży negatywny wpływ na rozgrywki tenisowe prowadzone podczas Igrzysk ma stan nawierzchni kortów, na których odbywa się rywalizacja. Mianowice korty są bardzo tępe (gdyż są całkowicie nowe) przez co piłki podczas odbicia od powierzchni kortu zachowują się inaczej niż na większości innych topowych obiektów tego typu na świecie.

Mimo tego, że komentator nie przebierał w słowach to reakcja internautów na tę wpadkę jest niezwykle pozytywna. Oto kilka komentarzy z sieci:

„Takiego komentarza to można słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szpakowski, ucz się.”

„chętnie bym zapłacił za transmisję z takim komentarzem, szczególnie w piłce nożnej „podaj mu k#rwa, no ja pi#rdolę proszę państwa co za dzban, on w bramkę celuje a w stodołę by nie trafił” XDDDDDDDDDDDD”

„Eurosport (+ inne stacje i platformy) powinien dać opcję wyboru takiego właśnie komentarza 😉 Nawet za dopłatą czasami wolałbym posłuchać czegoś takiego, szczerego, prosto z serca.”

„taki komentarz to bym chętnie widział w tv. rzeczowo, bez owijania w bawełnę”

Stacja Eurosport po kilku godzinach opublikowała w sieci oficjalne przeprosiny za tę sytuację oraz uspokoiła zaniepokojonych fanów tenisa, iż nie zamierza zwolnić komentatora z tego powodu – i bardzo dobrze 🙂 ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Sposób na kabinę prysznicową bez zacieków/osadów od wody. Jedyny skuteczny.

Chodzicie nadal „za rękę” mimo wielu lat związku? Powinniście wiedzieć.