w

Zbierasz naklejki na „Swojaki”? Uważaj na to aby uniknąć rozczarowania.

Akcja lojalnościowa z wesołymi maskotkami jest kolejnym niewątpliwym sukcesem sieci sklepów Biedronka. Aktualnie (wrzesień 2021) wystartowała jej najnowsza odsłona pt. „Swojaki” i rozpoczął się kolejny „szał” na pluszaki z dyskontu. Dzieci uwielbiają te maskotki, a dorośli często szaleją aby uzbierać jak najwięcej naklejek za zakupy uprawniających do odbioru darmowego „Swojaka”. Jest jednak w regulaminie jeden bardzo ważny punkt o którym warto pamiętać.

5.10. Po przyznaniu Uczestnikowi Punktów, produkty zakupione przez Uczestnika w ramach Zakupu nie podlegają zwrotowi, o ile w odniesieniu do danego produktu Uczestnik byłby uprawniony do zwrotu. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne lub gwarancji, jeśli gwarancja została w odniesieniu do danego produktu udzielona.

Czyli pobierając naklejki TRACISZ PRAWO ZWROTU towaru, które normalnie Ci przysługuje w sklepach tej sieci. Zatem jeśli planujesz zakup jakiegoś produktu, co do, którego nie masz pewności w kwestii potencjalnego zwrotu (np. ubranie bez przymierzenia!) – nie bierz naklejek lub podziel zakupy na dwa paragony! Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych, szczególnie jeśli wiesz, że zbierają.

Napisane przez Pomyslodawcy

Kasjerka mówi Ci „Dzień dobry” rozpoczynając skanowanie Twoich zakupów? Miej tego świadomość.

Cały dzień chciało Ci się spać, a wieczorem nie możesz zasnąć? Oto dlaczego.