w

Znakomita parodia świątecznej reklamy Apartu z Lewandowską, Wieniawą i Sochą.

Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas wyjątkowy, rodzinny czas, gdy wszyscy chociaż na chwilę chcemy zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego. Kojarzą się one również ze śniegiem, radością, dekorowaniem wnętrz mieszkań, zakupami prezentów czy z ich wręczaniem. No i oczywiście nie wspominając o Kevinie! Te święta w Polsce bez Kevina nie istnieją.

No i właśnie mamy wrażenie, że na podstawie powyższych „bodźców” marketingowcy firmy Apart postanowili zrealizować długi (prawie 4 minuty!) spot reklamowy na potrzeby promocji w sieci. Dlatego naszym zdaniem pojawiło się w nim to wszystko, włącznie z domem stylizowanym na wygląd amerykański, mającym budzić skojarzenia z domem Kevina.

Wszystko to dodatkowo okraszono postaciami najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych aktorek/celebrytek w Polsce tj. Anną Lewandowską, Julią Wieniawą oraz Małgorzatą Sochą. Jak można zauważyć po komentarzach w sieci, spot wywołał bardzo różne reakcje, wręcz skrajne. Jedni są zachwyceni jego realizacją, inni zarzucają kompletne oderwanie od rzeczywistości – szczególnie w tym trudnym pandemicznym czasie.

Właśnie dlatego jak sądzimy bardzo szybko powstała niezwykle zabawna parodia oryginalnej reklamy, którą zrealizował kanał na youtube Klub Komediowy TV Musimy przyznać, że ta parodia rozbawiła nas do łez i mimo tego, że trwa ona tyle samo co oryginalny spot (ponad 3 minuty!) to obejrzeliśmy całą z zapartym tchem ocierając łzy i opanowując ataki śmiechu. Żeby było zabawniej, to uważamy, że ta parodia jest w stanie zrobić znacznie więcej pozytywnego szumu w sieci niż oryginalna reklama. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami. 🙂 ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Uczeń podstawówki mówi w TVP dlaczego nauka zdalna jest lepsza. Rozbrajająca odpowiedź.

Dzieci z onkologii nagrały piosenkę, aby zebrać datki na klinikę i pomóc koleżance!