w

Zostawiasz ładowarkę w „gniazdku” po naładowaniu telefonu? Przeczytaj i zapamiętaj.

Smartfony to już nieodłączny element naszego codziennego życia. Stały się dla wielu osób tak niezbędne jak podstawowe przedmioty do higieny osobistej czy jedzenie. Może to zabawne porównanie ale taka jest obecna rzeczywistość. Co więcej dla wielu osób to podstawowe narzędzie pracy. Jednak mimo całego postępu technologicznego wciąż potrzebują one regularnego ładowania prądem z „gniazdka”. Dlatego wiele osób z lenistwa trzyma ładowarki w kontaktach non-stop niezależnie od tego czy aktualnie ładują telefon, czy nie.

To bardzo poważny błąd! NIGDY nie zostawiaj ładowarki od smartfona podłączonej w gniazdku po odłączeniu telefonu! Ładowarki tak jak już praktycznie znaczna większość sprzętów, są produkowane w Chinach jednak do ich składania z uwagi na względną „prostotę” zatrudnia się mniej wykwalifikowany personel.

Co Ciebie jako klienta to interesuje i dlaczego z tego powodu masz nie zostawiać ładowarki w kontakcie?

To, że nigdy nie wiesz i nie masz pewności czy Twoja ładowarka nie jest przypadkiem tak zwanym bublem i podczas Twojej nieobecności w domu nie stanie się źródłem pożaru a niestety zdarzają się takie przypadki. Wystarczy, że nagle nastąpi w niej zwarcie a w pobliżu będą znajdować się łatwopalne elementy i pożar gotowy. Oficjalnie przed pozostawianiem ładowarek w gniazdkach przestrzega również Państwowa Straż Pożarna! Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych! 

Napisane przez Pomyslodawcy

Zdarza Ci się powstrzymywać kichnięcie zatykając nos? Miej tego świadomość.

Cena na półce dotyczyła innej rzeczy, a brak właściwej ceny tego produktu? Pamiętaj o tym.