w

Zrób tak a Twój telefon 📱 będzie dłużej trzymać na baterii. 🔋

Żyjemy w czasach, w których posiadanie smartfona jest w większości przypadków jedną z najbardziej oczywistych spraw. Można właściwie stwierdzić, że praktycznie każdy z nas posiada takie urządzenie. Jedną z głównym bolączek tych nowoczesnych urządzeń bardzo często jest długość pracy na jednym pełnym naładowaniu baterii, która w dodatku z „wiekiem urządzenia” zaczyna co raz bardziej się skracać.

Jednak mało kto wie, że można temu skutecznie zaradzić bez korzystania z dedykowanym opcji oszczędzania baterii, które posiada w rożnym zakresie każdy smartfon, a które to potrafią skutecznie utrudniać korzystanie z urządzenia w pewnych sytuacjach.

Zatem jeśli chcesz aby Twój smartfon odczuwalnie dłużej pracował na jednym naładowaniu baterii, ale nie chcesz iść na kompromisy „wydajnościowe” to ustaw w nim jak najciemniejsze tło pulpitu (najlepiej czarne). Im ciemniejsze masz tło pulpitu w telefonie tym mniej prądu ekran musi pobierać w celu podświetlenia poszczególnym pikseli. Ekrany w smartfonach odpowiadają za największą część zużycia zapasów prądu z baterii, dlatego ten sposób ze zmianą tapety da Ci poprawę długości pracy urządzenia. Uważasz, że może się to przydać Twoim bliskim lub/i znajomym? Uświadom ich o tym 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

🔥 Myjesz szyby zimą? Pamiętaj aby unikać tego błędu. 😲

🤩 Na tyle różnych sposobów możesz podać Przysmak Świętokrzyski.