w

Zrób tak jeśli używasz budzika w telefonie do pobudki rano.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas traktuje telefon jako przedmiot, który musimy mieć zawsze przy sobie, gdyż zastępuje on co najmniej kilka innych „narzędzi” potrzebnych nam na co dzień. Począwszy od aparatu, po prozaiczny kalkulator. Jednak bardzo często telefonem zastępujemy również zwykły budzik i nie ma w tym niczego złego.

Jednak należy wiedzieć, że używając telefonu jako budzika, powinno się wyłączyć opcję pokazywania ile czasu pozostało do ustawionej godziny pobudki w momencie ustawiania budzika. W dodatku mało kto wie, że można to wyłączyć w ustawieniach, praktycznie w każdym telefonie. Dlaczego należy wyłączyć tę funkcję w telefonie?

Przed pójściem spać nigdy nie powinno się liczyć ile godzin będzie się spać. Dzięki temu Twój sen będzie głębszy a rano wstaniesz bardziej wypoczęty/wypoczęta. W przeciwnym wypadku zupełnie niepotrzebnie doprowadzasz do wytwarzania w Twoim organizmie podświadomego napięcia emocjonalnego związanego z długością snu, które realnie może utrudnić Ci zarówno sam proces zasypiania jak i prawidłowe wypoczęcie podczas snu. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich najbliższych lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Zrób tak zawsze przed wpisaniem PINu w jakimkolwiek bankomacie.

Ukryta funkcja w Twoim smartfonie, o której możesz nie wiedzieć a jest przydatna.